Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz.
Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. Çerez Politikası Aydınlatma Metni

Başkanın Mesajı

 

Sevgili Hemşerilerim,


Sanatta, bilimde, eğitimde ve tabi ki Siyasette de Çağdaş olmak zorundayız… Çağdaşlıkla, modern yaklaşımlarla , geleneksel değerlerimizi birleştirebilmeli , güzellikleri buluşturabilmeliyiz. Bu çok önemli. Tarlalarımız, dedelerimizin kara sabanlarıyla sürmediğimiz gibi, bahçelerimizden, derelerimizden, ağaçlarımızdan, komşuluk ilişkilerimizin hoşluğundan da vazgeçmemeliyiz.

Dünyayla, hayatın gerçekleriyle uzlaşmalıyız, Çağın gerekleriyle uyum içinde yaşamalıyız. Yozlaşmak değil bu. Zenginleşmek. Dünyadan kopmadan, geri kalmadan fakat kültürel değerlerimizi yitirmeden çağdaşlaşabilmek, ilerleyebilmek. İşte Beyağaç’da başarılmaya çalışılan zor görev budur.

Burası bizim evimiz. Biz bir aileyiz. Bir kahve içimi süresinde çözülemeyecek sorunumuz da yok. Kalkınmaya ve büyümeye çalışıyoruz, işsizimiz yok denecek kadar az, kenetleniyoruz. Altyapı çalışmalarının yanı sıra park ve bahçelerden, sosyal dönüşüm projelerine kadar var güçle çalışıyoruz. Belediye personelimiz başta olmak üzere bütün Beyağaç’da eğetim faaliyetlerimiz sürecek. Daha kaliteli bir hizmet ve ilçe hayatı için çabamız artarak sürecek. Kültüre ve sanata, gençlerimizin spor yapabilmesine, sosyal buluşma noktalarına sahip olmalarına önem veriyoruz. Kentsel dönüşüm projelerimizi, çağdaş yerel yönetim anlayışı neyi gerektiriyorsa, uzmanlarına danışarak, paydaşlarımızla çabamızı paylaşarak hız kesmeden uygulayacağız.

Kaliteli yaşamalıyız. Çocuklarımıza kaliteli bir hayat sunmalıyız. Kaliteli yaşamak için tercihlerimiz de kaliteli olmalı. Kolay değil. Çünkü Beyağaç’lılara layık olmak kolay değil. Halka yakın olmak, azimli olmak, yeniliklere açık, girişmci olmak, konusuna hakim olmak, objektif, ekip ruhuna inanan ve hizmet eden bir kişiliğe sahip olmak kolay değil. Çok çalışmak, sürekli çalışmak gerekiyor.Olsun.Dürüst, içten ve mütevazı olunca, gerisi geliyor. Gerisini vatandaş tamamlıyor.Siz tamamlıyorsunuz. Beyağaç için tamamlayacağınız her hayırlı hizmet adına şimdiden teşekkür ediyorum.17/08/2015

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz.

SMMM. Mustafa AKÇAY

Beyağaç Belediye Başkanı

 

 

 

 

 

yükleniyor..